- Aangesloten bij
- Huttopia
- Ligt op
- Huttopia Pays de Condrieu
Houten Cabane Plus in natuurpark Pilat
De Cabane Plus op Huttopia Pays de Condrieu is een houten natuurhuisje voor maximaal 6 personen. Dankzij de twee slaapkamers en de vide is er voldoende ruimte voor een gezin of vriendengroep. De woonkamer met houtkachel, de complete keuken en de eigen badkamer zorgen voor comfort, terwijl het grote terras met plancha je uitnodigt om zoveel mogelijk buiten te leven.
Verblijven tussen bossen en wijngaarden op Huttopia Pays de Condrieu
Huttopia Pays de Condrieu ligt midden in natuurpark Pilat, waar groene heuvels, bossen en wijngaarden het landschap bepalen. Vanaf de camping kijk je uit over de Rhônevallei en wandel of fiets je direct de natuur in. Ondanks de rustige ligging zijn er fijne voorzieningen, waaronder een binnen- en buitenzwembad, broodservice, een kleine winkel en een café-restaurant.
Ontspannen in het groen
De bosspa met houten sauna’s en een Fins bubbelbad past perfect bij de natuurlijke sfeer van de camping. Ook kun je fietsen huren, jeu de boules spelen of rustig een boek lezen in het Centre de Vie. Kinderen hebben ruimte om buiten te spelen en tijdens de vakanties organiseert Huttopia activiteiten die vaak in het teken staan van creativiteit, beweging en natuurbeleving.
Wandelen en fietsen in natuurpark Pilat
Natuurpark Pilat biedt een uitgebreid netwerk van wandelpaden en fietsroutes door bossen, over heuvelruggen en langs wijngaarden. Vlak bij de camping liggen de wijngebieden Condrieu en Côte-Rôtie. Ook langs de Rhône en rondom recreatiegebied Condrieu kun je wandelen, zwemmen en ontspannen. De ligging maakt het eenvoudig om natuur af te wisselen met een bezoek aan Vienne of Lyon.